Приятно ми е, Станислав.
Около 16-годишен спрях да играя разни онлайн игри и се озовах с малко излишно свободно време. Някак си почнах да чета новини, да споря под тях, да ми е интересно. Една вечер седнах и с огромен ентусиазъм си направих политически форум, предимно за млади хора. Приложих един куп стратегии за да го популяризирам. Една от тях беше да си направя блог.
С годините форумът въпреки усилията ми, се видя, че няма да просъществува. Блогът ми обаче не го оставих и макар да се случваха дълги периоди, в които не пиша, не спирах да следя какво става.
Блогът ми някак ме промени.
Сега съм на 21. Следвам журналистика във ФЖМК. Работя някъде из медиите. Уча се. Псувам- предимно на сън. Купонясвам. Свиквам със София.
Пораснал съм. Старият блог вече не беше мой. Купих си домейн, сложих му wordpress, прехвърлих десет подбрани стари статии и почнах да пиша. Отначало.
Приятно ми е, Станислав Касчийски.